Rozporządzenie Rady Ministrów z 19 marca

Aktualności

Szanowni Państwo w związku z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 19 marca 2021 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii wprowadzamy ograniczenia w funkcjonowaniu obiektów MOSiR Katowice od 20 marca do 9 kwietnia.
Lodowiska sezonowe w Murckach oraz na katowickim rynku niestety muszą zostać zamknięte dlatego dziękujemy, że tak licznie nas odwiedzaliście i oczywiście zapraszamy w kolejnym sezonie.
Pozostałe obiekty (hale sportowe, boiska piłkarskie, lodowiska kryte, korty tenisowe etc.) funkcjonować będą na zasadach, które poznaliśmy już w grudniu. Prosimy, aby trenerzy każdej z grup mieli przy sobie dokumenty stosownego związku sportowego pozwalające zweryfikować zawodników/drużynę.
Przypominamy, że wszelkie zajęcia sportowe odbywają się bez udziału publiczności, a na terenie obiektów obowiązuje nakaz zakrywania nosa i ust.
Ponieważ sport seniorski został ograniczony tylko do zawodowstwa, zawodników pobierających stypendia sportowe oraz członków kadr narodowowych , prosimy pamiętać, że sama licencja związku sportowego nie wystarczy, aby kontynuować treningi.
W razie jakichkolwiek wątpliwości zapraszamy do kontaktu:
32 253 76 54
sport@mosir.katowice.pl
Życzymy zdrowia.