Aktualności

Menu

Konsultacje rynkowe dotyczące zarządzania Kempingiem 215

8 kwietnia 2021

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza do udziału we wstępnych konsultacjach rynkowych dotyczących procedury wyboru podmiotu odpowiedzialnego za zarządzanie obiektem Kemping 215

– informacja o przedłużeniu termin składania zgłoszeń w konsultacjach

– Informacja o zamiarze przeprowadzenia konsultacji pdf

–  Zgłoszenie do udziału – wersja edytowalna

– Informacje o obiekcie pdf

– Regulamin przeprowadzania wstępnych konsultacji rynkowych pdf

czytaj dalej

RUSZYŁY ZAPISY NA XXVII BIEG IM. WOJCIECHA KORFANTEGO

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Katowicach  oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji „Pszczelnik” w Siemianowicach Śląskich  zapraszają do udziału w wirtualnym XXVII Bieg im. Wojciecha Korfantego.

ZAPISY 

REGULAMIN 

W związku z sytuacją epidemiczną zdecydowaliśmy zorganizować bieg w zmienionej formule.  Ponieważ  w roku 2021 wypada 100 rocznica wybuchu III Powstania Śląskiego postanowiliśmy wyprodukować niewielką partię koszulek biegowych upamiętniających to wydarzenia. Część  z nich zostanie rozlosowana wśród uczestników KONKURSU

ZAPRASZAMY 🙂

 

czytaj dalej

Rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 25 marca 2021 r.

26 marca 2021

Szanowni Państwo w związku z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 25 marca 2021 r. zmieniającym rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii od 27 marca do 9 kwietnia obiekty MOSiR będą dostępne wyłącznie dla sportu zawodowego lub zawodników pobierających stypendium sportowe, o którym mowa w ustawie z dnia 25 czerwca 2010 r o sporcie (Dz.U. z 2010r. poz. 1133) lub zawodników będących członkami kadry narodowej lub reprezentacji olimpijskiej lub reprezentacji paraolimpijskiej lub uprawiających sport w ramach ligi zawodowej w rozumieniu tej ustawy lub uprawiających sport w ramach ligi zawodowej w rozumieniu tej ustawy.
W przypadku jakichkolwiek wątpliwości zapraszamy do kontaktu:
tel. 32 253 76 54
mail: imprezy@mosir.katowice.pl
czytaj dalej

Rozporządzenie Rady Ministrów z 19 marca

20 marca 2021

Szanowni Państwo w związku z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 19 marca 2021 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii wprowadzamy ograniczenia w funkcjonowaniu obiektów MOSiR Katowice od 20 marca do 9 kwietnia.
Lodowiska sezonowe w Murckach oraz na katowickim rynku niestety muszą zostać zamknięte dlatego dziękujemy, że tak licznie nas odwiedzaliście i oczywiście zapraszamy w kolejnym sezonie.
Pozostałe obiekty (hale sportowe, boiska piłkarskie, lodowiska kryte, korty tenisowe etc.) funkcjonować będą na zasadach, które poznaliśmy już w grudniu. Prosimy, aby trenerzy każdej z grup mieli przy sobie dokumenty stosownego związku sportowego pozwalające zweryfikować zawodników/drużynę.
Przypominamy, że wszelkie zajęcia sportowe odbywają się bez udziału publiczności, a na terenie obiektów obowiązuje nakaz zakrywania nosa i ust.
Ponieważ sport seniorski został ograniczony tylko do zawodowstwa, zawodników pobierających stypendia sportowe oraz członków kadr narodowowych , prosimy pamiętać, że sama licencja związku sportowego nie wystarczy, aby kontynuować treningi.
W razie jakichkolwiek wątpliwości zapraszamy do kontaktu:
32 253 76 54
sport@mosir.katowice.pl
Życzymy zdrowia.
czytaj dalej

Lodowisko Murcki otwarte

1 marca 2021

Informujemy, że od dnia 1.03.2021 r. lodowisko w Murckach zostało ponownie otwarte.
Serdecznie zapraszamy.

czytaj dalej

Lodowisko Murcki nieczynne

23 lutego 2021

W związku ze stwierdzonym przypadkiem COVID 19 MOSiR Katowice jest zmuszony zamknąć dla mieszkańców lodowisko w Murckach.

Termin ponownego otwarcia obiektu zostanie podany w kolejnych dniach.

czytaj dalej